PREZENTACJA PODRÓŻNICZA PANA PIOTRA MOJŻYSZKA

Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu serdecznie zaprasza na prezentację podróżniczą Pana Piotra Mojżyszka – podróżnika, etnologa, twórcy autorskich warsztatów etnologicznych: „Opowiadamy o świecie”. Prezentacja podróżnicza pt.: „Polska egzotyczna” odbędzie się w dniu 24 października (poniedziałek) o godzinie 17.00 w budynku strumieńskiej biblioteki.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu pn. „Do biblioteki jeden krok – podróże z książką do miejsc bliskich i na koniec świata”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Promocja czytelnictwa”.

„Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.