PRELEKCJA PANI WŁADYSŁAWY MAGIERY

Serdecznie zapraszamy na prelekcję Pani Władysławy Magiery nt. Śląska Cieszyńskiego i “Cieszyńskiego Szlaku Kobiet”.
Pani Magiera jest lokalnym historykiem, autorką cyklu biograficznego o kobietach Śląska Cieszyńskiego, autorką wielu publikacji w lokalnej prasie, przewodnikiem beskidzkim, aktywną działaczką Macierzy Ziemi Cieszyńskiej, laureatką Srebrnej Cieszynianki oraz Złotej Honorowej Odznaki za zasługi dla Województwa Śląskiego.
Prelekcja odbędzie się w najbliższy poniedziałek – 26 września o godzinie 17.00 w MBP w Strumieniu.
Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu pn. „Do biblioteki jeden krok – podróże z książką do miejsc bliskich i na koniec świata”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Promocja czytelnictwa”.
„Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.