KONKURS NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu zaprasza dzieci w wieku szkolnym do wzięcia udziału w konkursie na KARTKĘ WIELKANOCNĄ.

Technika prac dowolna, format 105 x 148 mm (pocztówka). Prace podpisane prosimy przynosić do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strumieniu ul. Młyńska 10.

Termin oddawania prac do 3 kwietnia, rozstrzygnięcie konkursu 8 kwietnia o godz.14.30 w budynku biblioteki.

Regulamin konkursu na kartkę wielkanocną

Warunki ogólne:

1. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu .
  2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie kartki wielkanocnej.

Cele konkursu:

• podtrzymywanie tradycji;
  • popularyzowanie i pogłębianie wiedzy na temat tradycji związanych ze świętami;
  • prezentacja możliwości twórczych dzieci,

Zasady uczestnictwa w konkursie:

1. Konkurs jest otwarty.

1. Uczestnicy Konkursu zgłaszając swój udział w Konkursie, akceptują jego regulamin oraz zobowiązują się uszanować wszelkie postanowienia Jury.

1. Do konkursu można zgłaszać kartki wykonane własnoręcznie.

1. Technika prac jest dowolna.

1. Format kartki 105 x 148 mm (pocztówka).

1. Podpisane prace należy dostarczyć najpóźniej do 3 kwietnia 2020 roku do budynku biblioteki

(ul. Młyńska 10, 43-246 Strumień).

1. Rozstrzygnięcie konkursu 8 kwietnia 2020 roku o godz. 14.30 w budynku biblioteki.

1. Wszelkich informacji udziela Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu (tel. 33 85 70 045).