CZYTELNICY ROKU

W dobie cyfryzacji i mediów elektronicznych, mówi się o śmierci książki. Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strumieniu codziennie udowadniają, że to stwierdzenie jest nieprawdziwe, czytają dużo, z roku na rok coraz więcej. Dla tych najlepszych i najwięcej czytających 18 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące rok 2019. Spośród wszystkich czytelników MBP w Strumieniu i filii wybrani zostali Ci, którzy odwiedzają nas najczęściej i czytają bardzo dużo. Z rąk zastępcy burmistrza Strumienia Pana Włodzimierza Cybulskiego i dyrektor MBP Pani Danuty Jabłońskiej otrzymali dyplomy i nagrody. Pamiętajmy, że bez czytelników nie ma biblioteki, a „Ci którzy czytają książki, żyją wielokrotnie”

474 myśli na temat “CZYTELNICY ROKU