SPOTKANIE Z MICHAŁEM OGÓRKIEM

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy… 25 października odbyło się już ostatnie spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strumieniu w ramach projektu „Do zobaczenia w bibliotece – spotkania autorskie dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych” realizowanego w ramach Programu Promocja Czytelnictwa, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na zakończenie ze strumieńskimi czytelnikami spotkał się Pan Michał Ogórek – pisarz, dziennikarz, publicysta, satyryk i krytyk filmowy. Pan Michał w czasie swojego wystąpienia przybliżył sylwetki najbardziej znanych przywódców Polski – bohaterów swojej najnowszej książki „Sto lat! Jak w ostatnim stuleciu czciliśmy przywódców”. Książka już wkrótce będzie dostępna w naszej bibliotece.

„Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

869 myśli na temat “SPOTKANIE Z MICHAŁEM OGÓRKIEM