Spotkanie z Wiesławem Drabikiem

DSCN0130

W wesołej i zabawnej atmosferze przebiegało spotkanie z ilustratorem oraz autorem książek dla dzieci Wiesławem Drabikiem, które 25 kwietnia zorganizowała biblioteka. Uczestniczyli w nim uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej w Pruchnej, a odbyło się ono w Gminnym Centrum Integracji Wsi. Młodzi czytelnicy przez cały czas wykazywali się dużą aktywnością, zaś pisarz swoimi żartami i zabawami językowymi sprawiał, że uśmiech nie schodził z ich twarzy. Ilość osób, jaka ustawiła się w długiej kolejce po autograf naszego gościa najlepiej świadczy o tym, że zaskarbił on sobie sympatię dzieci.

Wszystkich, którzy chcą przenieść się w świat rymowanek Wiesława Drabika zachęcamy do wypożyczania jego książek i zapraszamy do biblioteki.