SPOTKANIE AUTORSKIE

IMG_1232

15 kwietnia Miejską Bibliotekę Publiczną odwiedziła Anna Janko – pisarka, poetka, krytyk literacki, autorka wielokrotnie nagradzanej książki „Mała zagłada”. W pierwszej części spotkania pisarka opowiedziała o swej twórczości, przeczytała kilka swoich wierszy, druga część skupiona była już wokół jej ostatniej, najbardziej znanej pozycji. Autorka mówiła o historii swojej mamy, która była inspiracją do napisania książki, opowiadała o swych wizytach w Sochach – miejscu, które odcisnęło piętno na życiu jej rodziny. Wspomniała także o planach pisarskich na najbliższe lata. Uczestnicy spotkania zadawali liczne pytania, na które Pani Anna wyczerpująco odpowiadała.
Książki autorki znajdują się w księgozbiorze biblioteki. Serdecznie zapraszamy do wypożyczenia.