PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

Na tydzień przed wakacjami do biblioteki W Zbytkowie zawitały przedszkolaki. Wszystkie dzieci w doskonałych humorach ochoczo opowiadały o wakacyjnych marzeniach, co chciałyby zobaczyć, gdzie pojechać.
Wspólnie przeczytaliśmy książki o przygodach na plaży Zuzi i jej dmuchanego krokodyla Fryderyka oraz Kicia Kocia na placu zabaw.
Do biblioteki dostarczone zostały nagrodzone oraz wyróżnione prace dzieci z przedszkola, które brały udział w Gminnym konkursie plastycznym: EKO KONOPNICKA – przyroda w wierszach Marii Konopnickiej. Wspaniałe, pełne pomysłów dzieła można zobaczyć do końca czerwca w godzinach otwarcia biblioteki.
Zapraszam również dzieci z rodzicami do odwiedzenia naszej placówki, w celu założenia im karty bibliotecznej i zbierania naklejek. Projekt: ” MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK”, w którym biblioteka bierze udział pomaga rozwijać pasję do czytania wśród dzieci.

zapraszam

Katarzyna Mazgaj