SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGATĄ KOŁAKOWSKĄ

Agata Kołakowska to kolejna pisarka i autorka powieści, która odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną w Strumieniu, by spotkać się ze swoimi czytelnikami w ramach projektu „Do zobaczenia w bibliotece – spotkania autorskie dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych” realizowanego w ramach Programu Promocja Czytelnictwa, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pisarka jest autorką takich powieści jak: „Przyjaciółki”, „Pięć minut Raisy”, „Niechciana prawda”, „Kolejny rozdział” i wielu innych. Wszystkie książki Agaty Kołakowskiej są dostępne w naszej bibliotece. Zapraszamy.

„Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

211 myśli na temat “SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGATĄ KOŁAKOWSKĄ