WYSTAWA KRASZANEK

W „Mini Galerii Sztuki” jaką stał się tymczasowo zbytkowski dom książki swoje prace prezentuje 24 uczestników spotkań warsztatowych oraz ich instruktor. Na tak małej powierzchni jaką jest owal jajka mogą powstać naprawdę zachwycające oko artystyczne dzieła. Kompozycje w jakich zostały one zaprezentowane wymagały pomysłowości i twórczej wyobraźni. Całość ekspozycji składa się na naprawdę piękną wystawę.

Podczas spotkania uczestnikom warsztatów wręczono „Podziękowania” za pełny zaangażowania w nich udział. Aktu wręczenia dokonał obecny na spotkaniu Przewodniczący Rady Miejskiej Czesław Greń.

W wernisażu uczestniczyli także Joanna Krakowka – dyrektor Przedszkola w Zbytkowie, Anna Szczypka – prezes Stowarzyszenia Miłośników Zbytkowa, Alina Wawrzyczek – kierownik miejscowej Świetlicy, Bogusław Wawrzyczek – sołtys i radny Zbytkowa, Anna Pieczka – przewodnicząca KGW Zbytków.