FERIE ZIMOWE 2023

Ferie zimowe już dobiegły końca, dla młodszych czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strumieniu na pewno nie był to czas na nudę. Każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Najmłodsze dzieci uczestniczyły w zajęciach Grupy Zabawowej, natomiast dzieci w wieku szkolnym mogły się zmierzyć m.in. z konkursami, quizami oraz zagadkami wiązanymi z książką. Ponadto każdy mógł wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi. Dzieci uczestniczyły w zajęciach “Prezent dla babci i dziadka”, “Dzień z Kubusiem Puchatkiem”, “Dzień z Muminkami”, “Kreatywne zajęcia z teatrzykiem Kamishibai”, odbyły się również dwa seanse filmowe- ekranizacje książek dla dzieci. Dla dzieci uczestniczących w zajęciach grupy zabawowej odbył się bal karnawałowy.