WAKACJE W BIBLIOTECE W ZBYTKOWIE

W każdą lipcową środę spotykaliśmy się w bibliotece aby wspólnie spędzić wakacyjne popołudnia.

Pomysłów jak ten czas wykorzystać było co niemiara. Dzieci wykonywały piękne prace plastyczne: robiły zakładki do książek, rysowały pocztówki wakacyjne, malowały i sklejały motylki, wycinały i kolorowały jabłuszka. Wszystkie te “małe dzieła”  zdobią teraz bibliotekę i w jesienne dni będą przypominały piękne lato. Wspólnymi siłami uszyliśmy śliczne kotki z filcu takie malutkie maskotki, które dzieci zabrały sobie do domu na pamiątkę. Czytaliśmy książki. Odbył się nawet konkurs na najładniej zaśpiewaną piosenkę oraz wykonany taniec. Jury nagrodziło wszystkich uczestników dyplomami. Przy herbatce i słodkich przekąskach spędziliśmy miło wakacyjne chwile.