SPOTKANIE AUTORSKIE Z WIESŁAWEM DRABIKIEM W ZBYTKOWIE

Dnia 13 listopada do naszej biblioteki zawitał niezwykły gość pan Wiesław Drabik autor ponad 200 książeczek dla dzieci, wesoło rymowanych wierszyków oraz przepięknych ilustracji. Na spotkanie z tym bardzo sympatycznym i ciekawym człowiekiem przybyły do biblioteki wraz z opiekunkami dzieci z naszego przedszkola. Pan Drabik ciekawie opowiadał skąd czerpie tematy na kolejne bajeczki, o bohaterach swoich książek, a wszystko odbywało się w formie zabawy i zgadywanek. Dzieci ochoczo i bardzo mądrze odpowiadały na pytania, zbierając punkty, za które otrzymywały nagrody w postaci naklejek, zakładek i książeczek.Podczas prawie dwugodzinnego spotkania przedszkolaki bawiły się doskonale. W podziękowaniu dzieci wręczyły autorowi piękne własnoręcznie wykonane laurki i pożegnały gościa piosenką o jesieni.

383 myśli na temat “SPOTKANIE AUTORSKIE Z WIESŁAWEM DRABIKIEM W ZBYTKOWIE