WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

Odwiedziny przedszkolaków w bibliotece zawsze przynoszą wiele radości i uśmiechów na twarzach i tak było w ubiegły poniedziałek, kiedy grupa maluszków z naszego przedszkola z roześmianymi buźkami przyszła tu z wizytą. Większość dzieci była w naszej placówce po raz pierwszy ale znaleźli się i tacy, którzy są już od jakiegoś czasu” prawdziwymi czytelnikami”. Dzieci były zachwycone kolorowymi bajeczkami, kącikiem dla malucha, z uwagą wysłuchały opowiadania o Franklinie i wierszyków o owocach w sadzie. Odwdzięczyły się za to pięknymi piosenkami, jakich zdążyły się już od września nauczyć.
Zapoznały się również z nową ofertą dla maluszka, którą biblioteka pragnie rozpropagować wśród najmłodszych aby zachęcić dzieci oraz rodziców do wspólnego czytania . Na dzieci czekają karty z naklejkami oraz prezenty książkowe. Zapraszam do biblioteki :).

275 myśli na temat “WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW