SPOTKANIE AUTORSKIE Z EWĄ NOWAK

26 września uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej w Strumieniu mieli okazję spotkać z panią Ewą Nowak – publicystką, pisarką literatury dla dzieci i młodzieży m.in. następujących powieści: „Yellow Bahama w prążki”, „Niebieskie migdały”, „Rezerwat niebieskich ptaków” oraz wielu innych. Pani Ewa w swym spotkaniu poruszyła tematy bliskie młodzieży, opowiedziała o problemach komunikacyjnych z rówieśnikami i osobami dorosłymi, wskazała także na książkę i na jej terapeutyczną moc. Spotkanie autorskie odbyło się w ramach Zadania pn. „Do zobaczenia w bibliotece – spotkania autorskie dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych” realizowanego w ramach Programu Promocja Czytelnictwa, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć galerii.
„Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

185 myśli na temat “SPOTKANIE AUTORSKIE Z EWĄ NOWAK