KURSY E-LEARNINGOWE W BIBLIOTECE

Miejska Biblioteka Publiczna prowadzi nabór na e- learningowe  kursy języków obcych. Dostęp otrzymany w bibliotece daje możliwość nauki w dowolnym czasie i miejscu przez okres 6-ciu  miesięcy. Więcej informacji w bibliotece. Zapisy trwają do 25 pażdziernika w bibliotece lub telefoniczne pod nr tel. 33 8570 045.

1. E-pakiet kursów językowych dla młodzieży i dorosłych Lerni:

·         nauka pięciu języków obcych (angielski, angielski biznesowy, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski)

·         1000 lekcji multimedialnych z wieloma modułami: gramatyka, ćwiczenia, fiszki, foto-lekcje, słowniki, video, nagrania audio, dyktanda, gry edukacyjne

·         panel nauczycielski do tworzenia grup, zarządzania ich pracą oraz analizy wyników

·         moduł tworzenia własnych list słówek

·         dostęp do platformy na wszystkich urządzeniach: komputer, smartfon, tablet, tablica interaktywna

·         wsparcie metodyka we wdrożeniu

Angielski – poziomy A1-B2

Niemiecki – poziomy A1-B1

Hiszpański – poziomy A1-B1

Francuski – poziom A1-A2

Włoski – poziom A1-A2

2. E-pakiet kursów dla dzieci:

·         FunEnglish – multimedialny podręcznik do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat.

297 myśli na temat “KURSY E-LEARNINGOWE W BIBLIOTECE